Wypożyczalnia rowerów

Wypożyczalnia rowerów
Jeszcze więcej do zobaczenia

Wypożyczalnia rowerów

Liczne i malownicze trasy rowerowe pozwalają na odkrywanie uroków Rytra i okolic. Położenie na trasie Velo Malopolska oraz bliskość Popradzkiego Parku Krajobrazowego łączy się z pięknymi widokami. Dlatego też wszystkich zainteresowanych aktywnym wypoczynkiem zapraszamy do korzystania z wypożyczalni rowerów w ośrodku RyterSKI. W ofercie znajdą Państwo rowery dla dorosłych oraz dla dzieci. 

CENNIK:

  • 2 godziny - 50 zł
  • 4 godziny - 80 zł
  • cały dzień - 100 zł
Trasy rowerowe
Najpiękniejsze w Polsce

Trasy rowerowe

Małopolska to raj dla osób, którzy chcą aktywnie spędzać czas na dwóch kółkach – od łatwej jazdy po płaskim terenie aż po wymagające trasy do uprawiania kolarstwa górskiego. Obecnie nasz region posiada
8 tras VeloMałopolska
, które zostały tak poprowadzone, aby dotrzeć w każdy region Małopolski. Trasy przebiegają przez obszary cenne przyrodniczo i krajobrazowo oraz łączą lokalne ścieżki i szlaki rowerowe, co zdecydowanie podnosi atrakcyjność oraz zasięg aktywnej turystyki w regionie.

Blisko natury
EuroVelo

Blisko natury

Rowerzyści mogą przejechać Małopolskę z północy na południe po VeloDunajec a ze wschodu na zachód Wiślaną Trasą Rowerową. Dzięki temu, ścieżki rowerowe połączyły już takie centra turystyczne jak Oświęcim, Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Nowy Targ i Zakopane. Obok Rytra, w pobliskim Starym Sączu, trasa VeloDunajec łączy się z międzynarodową trasa EuroVelo11 (VeloNatura na terenie Małopolski). A wszystko to dostępne jest na rowerze, po trasach spełniających standardy EuroVelo.