Nasze atrakcje

Nasze atrakcje
Szeroki wybór

Nasze atrakcje

Ośrodek rekreacyjny Ryterski ma wiele do zaoferowania swoim Gościom o każdej porze roku. Jesteśmy położeni w jednym z najpiękniejszych i najczystszych regionów Polski. Zimą jest tu raj dla narciarzy – ośrodek leży na stoku tuz obok stacji narciarskiej, która prowadzi tez Akademie Narciarska i posiada wypożyczalnię sprzętu z narciarnią. RyterSKI Ośrodek Sportu i Rekreacji posiada nowoczesne korty tenisowe, siłownię (zewnętrzną i wewnętrzną), lodowisko, wielofunkcyjne boisko, rolkowisko, ściankę wspinaczkowa oraz strefę sportu dla najmłodszych.

Bliskość natury Bliskość natury Bliskość natury
Szlaki turystyczne

Bliskość natury

Okoliczne szlaki turystyczne przebiegają przez obszary cenne przyrodniczo i krajobrazowo (ok. 1000 km oznakowanych szlaków górskich), które zaczynają się tuż za Ośrodkiem w Popradzkim Parku Krajobrazowym. RyterSKI leży na jednym z piękniejszych szlaków Doliny Roztoki, opisanym przez Marię Kownacką w znanej powieści „Rogaś z Doliny Roztoki”. Miłośnicy turystyki rowerowej znajdą przebiegające przez Rytro trasy EuroVelo, które łączą lokalne ścieżki i trasy rowerowe. Okolica oferuje też miejsca z zamkami, zabytkami sakralnymi, źródłami wody mineralnej i urokliwe galicyjskie miasteczka.

Lodowisko
Jazda na łyżwach

Lodowisko

Nawet jeśli sprawia nam trudność, każdy podziwia ten rodzaj dyscypliny. Jej piękno i gracja oraz zimowa aura ma swój urok. Dlatego pomimo chłodu na zewnątrz, gorąco zachęcamy do skorzystania z naszego lodowiska w sezonie zimowym. Idealne dopełnienie lub alternatywa dla osób korzystających z naszej Stacji Narciarskiej.

Rolkowisko
Frajda dla wszystkich

Rolkowisko

Jazda na rolkach bez wątpienia jest przyjemną formą aktywnego spędzania wolnego czasu. Daje nam wiele przyjemności, a szczególnie korzystnie wpływa na nasze zdrowie. Mięśnie intensywniej pracują, krew szybciej płynie przez nasze ciało, a dawka endorfiny sprawi, że uśmiech na naszej twarzy będzie gwarantowany.

Dla dzieci Dla dzieci
Atrakcje

Dla dzieci

Polecamy:

  • Pokój zabaw 
  • Plac zabaw 
  • Oferta SPA dla najmłodszych
  • Gospoda Rogasiowa - menu dla najmłodszych smakoszy.
Siłownia Siłownia
Aktywność fizyczna dla każdego

Siłownia

RyterSKI zaprasza na treningi do siłowni zewnętrznej i wewnętrznej. Siłownia zewnętrzna posiada stacje z opisami ćwiczenia, które pozytywnie wpływają na zdrowie. Regularne treningi wpływają na zwiększenie kondycji, dotlenienie organizmu, poprawę krążenia oraz wzmocnienie mięśni. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych siłowni, a po treningu na uzupełnienie energii do naszej Gospody Rogasiowej.

Sala gimnastyczna
Zajęcia ruchowe

Sala gimnastyczna

Szukasz miejsca na jogę, pilates czy inne zajęcia ruchowe? Ośrodek RyterSKI posiada salkę gimnastyczna na drugim piętrze, przystosowaną do zajęć ogólnorozwojowych, aerobiku, jogi i tańców.
Wymiary sali: 8,5 m. x 4 m., wysokość: 3,5 metra.
Istnieje możliwość wynajęcia sali oraz rezerwacji w wyznaczonym przez Państwa terminie. Wszelkich informacji udziela recepcja.

Boisko wielofunkcyjne
O wymiarach 45m x 32m

Boisko wielofunkcyjne

Boisko wyposażone jest w sztuczną trawę o różnej gęstości przy kortach, w celu zapewnienia najlepszych właściwości. Na jego wyposażeniu znajdują się bramki o wymiarach 3m x 2m, zestawy do siatkówki oraz tenisa ziemnego. Pozwala to na wynajęcie np. dwóch kortów przez zupełnie obce sobie osoby lub świetną rywalizację oraz zabawę osób grających w siatkówkę, a obok parę grającą w tenisa.

Wypożyczalnia rowerów Wypożyczalnia rowerów
Jeszcze więcej do zobaczenia

Wypożyczalnia rowerów

Ryterskie trasy rowerowe biegną głównie przez lasy i parki, często w pobliżu Popradu. Dlatego też wszystkich zainteresowanych aktywnym wypoczynkiem zapraszamy do korzystania z wypożyczalni rowerów w ośrodku RyterSKI. W ofercie znajdą Państwo rowery dla dorosłych oraz dla dzieci. Wszelkich informacji udziela recepcja RyterSKI.

Tenis Tenis
Korty tenisowe

Tenis

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwa korty do tenisa ziemnego na terenie Centrum Sportu i Rekreacji w Ośrodku RyterSKI.
KORTY TENISOWE W RYTRZE POSIADAJĄ:

  • Specjalną i bezpieczną nawierzchnię ze sztucznej trawy.
  • Oświetlenie LEDowe (halogenowe) dające bardzo dużą jasność, a tym samym pozwalając na wieczorne gry.