Akademia Narciarska

Akademia Narciarska Akademia Narciarska
Dla pasjonatów

Akademia Narciarska

Akademia Narciarska RyterSKI to miejsce dla pasjonatów zimowych sportów!
Narty, snowboard i wszystko na czym da się jeździć w zimie to nasz żywioł! Domeną naszej Akademii jest rozwijanie i poszerzanie umiejętności narciarskich. Nasz zespól wprowadza jak najwięcej innowacyjnych metod nauczania aby pomóc naszym kursantom w rozwoju sportowym.

Na stoku Na stoku
Motywacja do aktywności

Na stoku

Grupy dobierane są według wieku i umiejętności.
Bazując na swoim doświadczeniu oraz programie stworzonym specjalnie dla najmłodszych, motywujemy młodych narciarzy do aktywnego stylu życia oraz dajemy szansę na przeżycie niezapomnianych chwil na stoku.
Nasza kadra instruktorska posiada uprawnienia PZN.

Zapraszamy

Kontakt

Akademia Narciarska
Rytro 302, 33-343 Rytro
Sekretariat Szkoły Narciarskiej - zapisy na szkolenie narciarskie i snowboard: 692 489 809
e-mail: recepcja@ryterski.pl

Kontakt
Zapraszamy

Kontakt

Akademia Narciarska
Rytro 302, 33-343 Rytro
Sekretariat Szkoły Narciarskiej - zapisy na szkolenie narciarskie i snowboard: 692 489 809
e-mail: recepcja@ryterski.pl

Kontakt
Trasy w RyterSKI Trasy w RyterSKI
Szeroki wybór

Trasy w RyterSKI

Oferujemy trasy zarówno dla doświadczonych narciarzy, jak i amatorów. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie.
Oferujemy wyciąg krzesełkowy (4-osobowy), wyciąg orczykowy oraz dywanowy dla dzieci. Nasz stok może poszczycić się homologacją FIS.
Zapewniamy również sztuczne naśnieżanie, oświetlenie tras i wysokiej klasy ratraki, które codziennie między 15 a 16 odpowiednio utrzymują jakość tras zjazdowych.

Trasa 1 – 700 m.
Trasa dla wprawnych narciarzy posiadająca certyfikat FIS o przewyższeniu 220m. Na tej trasie odbywają się w naszym Ośrodku m.in. Puchar Polski, Liga MOZN.

Trasa 2 – 1200m.
Trasa przeznaczona dla początkujących i zaawansowanych narciarzy jej największym atutem jest jej szerokość dochodząca do 50 m.

Trasa 3 – 220 m.
Trasa narciarska położona jest w rejonie wyciągu orczykowego, idealne miejsce dla początkujących narciarzy którzy traktują tą trasę jako następny krok w rozwoju narciarskiego rzemiosła.

Trasa 4 – 80 m.
Nowość sezonu 2014/15 , całkowicie nowa trasa dla początkujących, wyciąg orczykowy zaprojektowany z myślą o najmłodszych użytkownikach, trasa o szerokości 30 m zapewni podnoszenie umiejętności dla “absolwentów” Rogasiowej łączki.

Trasa 5 – 50 m.
Rogasiowa łączka to miejsce gdzie wielu narciarzy stawia swoje pierwsze kroki, pomocny w nauce jest położony wzdłuż trasy wyciąg dywanowy który umożliwia naukę jazdy na nartach i snowboardzie już najmłodszym adeptom narciarstwa.