Turnusy Zdrowotne

Krótkie Pobyty Odkwaszające

Krótkie Pobyty Odkwaszające

Szukasz sposobu na zdrowe odżywianie? Chcesz skutecznie schudnąć i poczuć się młodo oraz zdrowo?
Skorzystaj z wyjątkowej oferty wczasów z dietą odkwaszającą w Ośrodku Ryterski.

Nasz wysoko wykwalifikowany zespół zadba o zapewnienie odpowiednich zajęć sportowo- rekreacyjnych, ćwiczeń, zabiegów w SPA oraz monitorowanie parametrów ciała.

RyterFit - pakiet odchudzający

RyterFit - pakiet odchudzający

Idealna sylwetka wcale nie jest czymś nieosiągalnym i to bez względu na Twój wiek, płeć czy stopień nadwagi. Cały sekret tkwi tu jedynie w odpowiednio dobranej metodzie odchudzania. Tkanka tłuszczowa jest dużym problemem metabolicznym, gdyż syntetyzuje i uwalnia hormony i komórki zapalne. Jest również miejscem gdzie lokują się wszelkie substancje toksyczne. Powoduje zwężenie światła tętnic, pogorszenie pracy nerek, procesy zapalne w wątrobie oraz obniża wrażliwość na insulinę. 

Odzyskaj młodość i siłę w Ryterski! Zapraszamy do skorzystania z naszego pakietu pobytowego, gdzie wśród przyrody z dala od zgiełku i tłumów poprawisz swoje zdrowie i samopoczucie.

Znowu młodzi - odmładzanie organizmu

Znowu młodzi - odmładzanie organizmu

Chociaż nie możemy zatrzymać upływu czasu, istnieją naturalne metody, które pozwalają na spowolnienie procesu starzenia się organizmu. Odpowiednia i zdrowa dieta, regularna ale umiarkowana aktywność fizyczna, kontrolowanie stresu oraz dbanie o odpowiednią ilość snu przyczyniają się do odroczenia niektórych objawów tego zjawiska.
 
Zdrowy styl życia to fundament dla zachowania zdrowia i dobrej kondycji na przestrzeni wielu lat. Im wcześniej zaczniesz dbać o swoje ciało i umysł, tym większe korzyści odniesiesz w przyszłości.
 
Pamietaj! Nigdy nie jest za późno na wprowadzenie pozytywnych zmian. Warto sięgnąć po odpowiednie nawyki już teraz!
Warsztaty Oddechowe

Warsztaty Oddechowe

Masz problemy ze zdrowiem? Miałeś ciężki dzień? A może poprostu potrzebujesz się zrelaksować? Czy wiesz, że sposób oddychania ma ogromny wpływ na zdrowie i samopoczucie?  Poznaj proste metody i techniki oddechowe, dzięki którym uwolnisz nagromadzone w ciele emocje. Oddech i właściwy sposób oddychania to fundament zdrowia zarówno fizycznego jak i psychicznego. 

Zapraszamy na trzydniowe warsztaty oddechowe w naszym Ośrodku organizowane przez Akademię Oddechu, której założycielem jest Rinaldo Betkiewicz - Mistrz Naturopatii i Bioenergoterapii, nauczyciel i terapeuta o ogromnym doświadczeniu, intuicji i skuteczności.  W Akademii realizuje autorski system oddechowy.