Zimowa Półkolonia z Rogasiem 2020

Gdy świetnie się bawimy, czas szybko mija...

Fb5

 

Zobacz sam - jak bawi się zimowa półkolonia

 

Wydawać się może, że niedawno przygotowywaliśmy się do sezonu zimowego. Święta, Nowy Rok, ferie - to wszystko już za nami. My jednak na moment pragniemy wrócić do tych chwil i podsumować Zimową Półkolonię z Rogasiem.

Dla przypomnienia, pierwszy turnus rozpoczął się 27 stycznia i trwał do piątku 31 stycznia już 2020 roku. Drugi natomiast rozpoczął się 3 lutego, a zakończył 7. Łącznie gościliśmy ok 200 uczestników! Tak liczna frekwencja wymagała od nas wiele energii oraz czasu by sprostać oczekiwaniom najmłodszych oraz ich rodziców. Bogata oferta zawierała nie tylko szkolenie i doskonalenie jazdy na nartach, ale również transport uczestników spod wyznaczonego miejsca. Po pierwszych 2 godzinach zajęć na nartach, każdy uzupełniał energię podczas drugiego śniadania. Następnie kolejne 2 godziny na nartach, a po nich z podziałem na grupy, dzieciaki korzystały z naszego lodowiska oraz uczestniczyły w zajęciach animacyjnych. Każdy dzień kończył się dwudaniowym obiadem, deserem oraz powrotnym transportem do domów. Zarówno na jednym, jak i drugim turnusie odbyło się edukacyjne spotkanie z Policją, która omawiała nie tylko bezpieczeństwo na Stoku, ale również właściwe zachowanie podczas ferii zimowych. Piatek był wyjątkowy, ponieważ każdy z naszych uczestników na oficjalnym zakończeniu otrzymał złoty medal wraz z dyplomem, Ryterski magnes oraz wejściówkę do naszego lodowiska. 

Największą nagrodą dla nas były uśmiechy oraz podziękowania jakie usłyszeliśmy od rodziców i uczestników. Jest to bezcenne uczucie, które motywuje nas do organizacji kolejnych półkolonii - nie tylko w sezonie zimowym, ale również letnim, na które gorąco zapraszamy!

Jak już widzieliście wyżej, dzielni półkolonijni szlifowali pilnie swój narciarski talent. Powielali wszelkie techniki przekazywane od instruktorów oraz chętnie słuchali wszelkich uwag. To wszystko przełozyło się finalnie na bardzo dobre efekty szkolenia. Między aktywnymi zajęciami, odbywały się zajęcia na lodowisku, które również dla wielu były świetną zabawą, a dla innych nowością. Być może właśnie tutaj wielu uczestników rozpoczęło swoją sportową przygodę, a my z dumą będziemy śledzić sportowe poczynania naszych wychowanków.