Zabytki

 Zabytki

  1. Stary Sącz – jedno z najstarszych miast w Polsce. Średniowieczna zabudowa, muzeum regionalne, klasztor Klarysek założony przez księżną Kingę oraz Ołtarz Papieski, gdzie Jan Paweł II swoją wizytę odbył 16.06.1999. Bardzo urokliwe miejsce, które zachwyci niejednego. Z pewnością spędzą tam Państwo wiele miłych chwil, które warto uwiecznić
    w swoim albumie zdjęć

  2. Kierując się dalej w stronę Krakowa, natrafią Państwo na Nowy Sącz. Tam również czeka mnóstwo atrakcji, a kluczową z nich jest Miasteczko Galicyjskie wraz z Sądeckim Parkiem Etnograficznym. Niesamowita zabudowa dawnych Sądeckich Górali, Lachów czy też Łemków Nadpopradzkich przeniosą Was w zupełnie inny wymiar czasu. Warto spojrzeć w przyszłość przez pryzmat przeszłości, by docenić to co nas otacza.

  3. Muszyna jak i Krynica Zdrój, są miejscami bogatymi w liczne rodzaje wód mineralnych, które możemy znaleźć nie tylko w Pijalni Głównej, ale i w licznych punktach rozsianych po całym ich terenie. Ponadto posiadają liczne miejsca konieczne do zobaczenia, takie jak “Baszta”deptak w Krynicy, Jaworzyna Krynica i Góra Parkowa.

 

AdobeStock_222637706

Miasteczko Galicyjskie

 

 

 

 

Stary Sącz

Stary Sącz

Krynica Zdrój

Krynica Zdrój

Muszyna ogrody

Muszyna - Ogrody Sensoryczne