Zima i szaleństwa na śniegu ustępują miejsca wiośnie i jej urokom.

Turyści i nasi Goście hotelowi  w zimowym sezonie szusowali na bardzo dobrze przygotowanym stoku Ryterski RAJ, łagodnym orczyku i bezpiecznej łączce dla dzieci. Atrakcją były organizowane zawody o Młodzieżowy Puchar Polski  i o Puchar Ryterskiego Raju.

21-24 Nasz wspaniale naśnieżony stok przyciągnął również Zarząd Stowarzyszenia Miłośników Sportu i Rekreacji Alpejczyk , na którym zostały zorganizowane XIX Mistrzostwa Polski Branży Gazowniczej i Naftowej w Narciarstwie Alpejskim .

Nie zapominajmy również o najmłodszych - w czasie zimowych ferii dzieci bardzo licznie uczestniczyły w półkoloniach , gdzie spędzały fantastycznie czas wolny z naszymi doświadczonymi instruktorami.

Wiosna- cieplejszy wieje wiatr…

Rodzinne święta w górach to niezapomniane chwile wśród rodziny i przyjaciół w otoczeniu pięknej przyrody Beskidu Sadeckiego!  W Ryter SKImożna przeżyć wspaniale czas świąt wielkanocnych pachnący święconką , swojską kiełbasą, chrzanem, mazurkami i babami drożdżowymi. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy pakiet wielkanocny!

Czas odpoczynku można połączyć z zabiegami  odnowy biologicznej z naszej oferty SPA, czy też zorganizować zajęcia dla najmłodszych pociech.

Wielkanoc w górach – to  najmilej spędzony  czas z najbliższymi w najpiękniejszym miejscu .