Projekt bez tytułu (2)

SZUSEM W NOWY ROK 2020 - pakiet sylwestrowy 

Szukasz inspiracji na sylwestrową kreację? Postaw na górski outfit i narciarski styl! Odstaw szpilki, naostrz narty. Przetańcz na stoku pierwsze chwile w Nowym Roku! W Ośrodku RYTERSKI oferujemy białe szaleństwo do białego rana. Dla amatorów górskich widoków i narciarskiej zabawy, przygotowaliśmy sylwestrowo-noworoczny pakiet. Wybierz pobyt w Ośrodku RYTERSKI

Wjedź szusem w Nowy Rok 2020!

 

Pakiet obejmuje

  • 3 noclegi ze śniadaniami w terminie 30.12 – 02.01 w pokojach z widokiem na stok. Z naszego Ośrodka do stacji narciarskiej Ryterski Raj masz zaledwie 100 metrów,

  • 3 śniadania w formie bufetu szewdzkiego, w tym uroczyste śniadanie noworoczne. Zasmakuj speciałów naszej kuchni,

  • 2 obiadokolacje w naszej Gospodzie Rogasiowej. Góralskie przysmaki dodadzą Ci energii niezbędnej do zimowego szaleństwa,

  • kulig z pochodniami w Popradzkim Parku Krajobrazowym

  • w sylwestrowy wieczór wjedź szusem na parkiet. Po solidnej rozgrzewce na stoku przygotowaliśmy dla Ciebie gorące powitanie roku w naszej Karczmie Regionalnej. Baw się przy dźwiękach kapeli, smakuj regionalnej kuchni.

  • Zabawę sylwestrową 2019 rozpoczynamy od godziny 20.00 i bawimy się do białego rana,

  • fajerwerkowy wieczór. Przyjęcie dla najmłodszych z poczęstunkiem oraz sylwestrowymi animacjami pod okiem naszych animatorów. 

 

WARTOŚĆ PAKIETU sylwestowego szusem w nowy Rok wynosi:

od 725 zł - osoba dorosła

    455 zł - dzieci do 11 r.ż.

 


Góralskie przysłowie mówi "jaki Nowy Rok taki cały rok". Spędź swój pobyt aktywnie i wesoło, a 2020 rok będzie wyjątkowo udany! Zobacz, jakie jeszcze atrakcje przygotowaliśmy w Ośrodku Rekreacyjnym RYTERSKI"

  • nasza stacja oferuje rozrywkę dla dużych i małych narciarzy. Poznaj naszą propozycję spędzania czasu rodzinnie lub bardziej ekstremalnie. Dla naszych Gości dostęp do stacji oraz lodowiska w cenie promocyjnej.
  • po szaleństwie na stoku znajdź chwilę na rozgrzewającą regenerację i odpoczynek. Wybierz masaż lub relaks w saunie w naszym SPA. Skorzystaj z atrakcyjnej oferty, którą przygotowaliśmy dla naszych Gości.

 

Najefektowniejszą sylwestrową kreacją jest entuzjazm i uśmiech od ucha do ucha. Wjedź na szczyt pełen pozytywnej energii. Odwiedź Osrodek RYTERSKI i zaczerpnij radości z gór!