Półkolonia zimowa 2020 z Rogasiem w Ryterskim Raju 

półkolonia zimowa 2020 Nowy Sącz

Zastanawiasz się jak zorganizować ferie zimowe dla twojego dziecka? Nie chcesz, żeby twoja pociecha spędzała ferie przed telewizorem, komputerem czy smartfonem? Proponujemy aktywne ferie zimowe na stoku narciarskim Ryterski Raj. Zapisz dziecko na półkolonię zimową 2020 w Rytrze, niedaleko Nowego Sącza. Zapewniamy aktywną zabawę połączoną ze szkoleniem narciarskim oraz jazdą na lodowisku. Tylko u nas twoje dziecko spędzi aktywne ferie zimowe 2020 niedaleko Nowego Sącza.

Oferta dedykowana dzieciom w wieku od 5 do 12 r.ż, dzieciom które chcą nauczyć się jazdy na narach oraz dla tych, które chcą doskonlić swoje umiejętności i w pełni korzystać z białego szaleństwa.  

 

TERMINY TURNUSÓW PÓŁKOLONII ZIMOWEJ 2020 Z ROGASIEM

 • Turnus I od 27 do 31 stycznia 2020 r. 
 • Turnus II od 3 do 7 lutego 2020 r.

Organizatorem półkolonii zimowej z Rogasiem jest Stowarzyszenie od A do Z, które spełnia wszelkie wymagania obejmujące organizację wypoczynku dzieci i młodzieży. Wszystkie turnusy organizowane przez stowarzyszenie są zgłoszone do Kuratorium Oświaty  

Współorganizatorzy:

 • Ośrodek Rekreacyjny RyterSKi
 • Stacja Narciarska Ryterski Raj 

 

Oferta półkolonii zimowej 2020 zawiera

 • 4 godziny szkolenia narciarskiego dziennie na stoku narciarskim Ryterski Raj, tylko 18 km od Nowego Sącza

 • drugie śniadanie serwowane podczas przerwy pomiędzy szkoleniami

 • obiad dwudaniowy z deserem - menu przygotowane specjalnie dla dzieci. Serwujemy m. in. domową zupę pomidorową z zacierką, fileciki w chrupiącej panierce, a na deser owoce lub słodkie przekąski

 • odbiór i dowóz dziecka spod wyznaczonego przez organizatora miejsca

 • zajęcia z łyżwiarstwa w naszym Centrum Sportu i Rekreacji

 • zaplecze medyczne z ratownikami GOPR

 • transport w dwie strony z wyznaczonych miejsc przez organizatora

 • zajęcia animacyjne i edukacyjne po szkoleniu narciarskim

 • ubezpieczenie NNW

Wartość udziału dziecka w półkolonii zimowej 2020 wynosi 800zł I turnus oraz 750zł II turnus 

W cenie półkolonii zimowej z Rogasiem 2020 gwarantujemy bezpłatny dostęp do szatni i przechowalni sprzętu narciarskiego

 Zachęcamy do wypożyczenia sprzętu narciarskiego w cenie 50 zł za cały turnus

 

Warunki uczestnictwa w półkolonii zimowej z Rogasiem 

 1. Wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego 
 2. Wpłata zadatku w wysokości 400 zł
 3. Pozostałą kwotę wpłaty na 30 dni przed rozpoczęciem turnusu
 4. Dostarczenie uzupełnionej oraz podpisanej karty kwalifikacyjnej (Dokumenty do pobrania)

Wpłaty na półkolonię prosimy dokonywać na poniższe konto:

Stowarzyszenie Od Aktywności do Zdrowia

Rytro 302, 33-343 Rytro

Nr konta: 56 1050 1722 1000 0090 8019 5416

Tytułem: Imię i nazwisko dziecka, numer turnusu (np. Jan Nowak, turnus1)

Pozostałą kwotę należy uregulować najpóźniej do 30 dni przed rozpoczęciem turnusu.

 

Na wszelkie pytania związane z organizacją oraz z zapisami dzieci na półkolonię odpowiedzi udzieli:

Michał Gawlak  tel. 602 696 593 od pon. - pt. w godzinach 8 - 16
Recepcja tel.  602 696 593 weekendy

 

Ilość miejsc ograniczona.

Zapisz swoje dziecko już dziś!

półkolonia zimowa 2020 Nowy Sącz

 Dokumenty do pobrania:

Karta kwalifikacyjna - należy uzupełnić w programie, wydrukować oraz podpisać. Dokumnet musi być dostarczony do Recepcji Ośrodka przed rozpoczęciem turnusu osobiście lub pocztą, ewentualnie 1 dnia przekazać wychowawcy / kierownikowi. 

Klauzula informacyjna dla podopiecznego

Klauzula informacyjna dla uczestnika

  

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu półkolonii i koloni dla dzieci i młodzieży. Nasza półkolonia zimowa z roku na rok cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Nasza kadra to instruktorzy PZN, MENiS, SITN i SITS. Jako jedyni w regionie Nowego Sącza i okolic posiadamy stok narciarski, lodowisko, szkółką narciarską oraz wypożyczalnię sprzętu zimowego.

Szkolenie narciarskie odbywa się w małych grupach szkoleniowych. Półkoloniści dobrani są do odpowiednich grup przed rozpoczęciem turnusów. Głównym kryterium jest poziom umiejętności jazdy na nartach - od początkujących, przez średniozaawansowych do zaawansowanych. Małe grupy, od 5 do max 10 osób, gwarantują najwyższy poziom szkolenia. Jazda na nartach odbywa się na stoku Ryterski Raj w Rytrze. Posiadamy 5 tras o zróżnicowanym stopniu trudności. Wyciąg kanapowy - 2 trasy 800 m i 1200 m, 2 wyciągi orczykowe, wyciąg dywanowy. Dzięki różnorodności tras oraz profesjonalnym szkoleniu dzieci bardzo szybko uczą się jazdy na nartach.

Nasze zaplecze gastronomiczne - Gospoda Rogasiowa oraz Oberża pod Aniołami jest miejscem, w którym dzieci z półkolonii i kolonii spożywają posiłki, zawsze świeże i przygotowane pod gusta małych smakoszy. Nasi kucharze specjalizują się w domowych zupach, a chrupiący naleśnik z serem zadowoli każdy mały brzuszek.

Szczególną uwagę przywiązujemy do rozłożenia wysiłku fizycznego podczas szkolenia narciarskiego. 4 godziny szkolenia są podzielone na dwie części. Po każdej z nich następuje przerwa na odpoczynek i regenerację naszych półkolonistów. Program półkolonii obejmuje zajęcia dydaktyczne oraz wychowawcze. W formie zabawy edukujemy naszych podopiecznych o bezpieczniej jeździe na stoku.

Na zakończenie każdego turnusu organizujemy zawody o puchar Rogasia. Wszyscy uczestnicy otrzymują dyplom oraz pamiątkowe upominki na zakończenie turnusu

Półkolonia zimowa 2020 w Ryterski to idealne warunki do nauki i doskonalenia jazdy na nartach, duża porcja pozytywnej energii i świetnej zabawy.

 

Formularz zgłoszeniowy uczestnika wypoczynku

*
*
*
*
*
*
*
*
*
Oświadczam, że dokładnie zapoznałem się z treścią Regulaminu pobytu, akceptuję go w całości i bez żadnych zastrzeżeń oraz zobowiązuję się do jego przestrzegania. *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu moich danych osobowych przez operatora serwisu ryterski.pl (RYTERSKI Sp. z o. o., Rytro 302, 33-343 Rytro w zakresie niezbędnym do realizacji niniejszego zgłoszenia. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż podane w formularzu dane po zakończeniu obsługi zgłoszenia, nie są nigdzie przechowywane w żadnej postaci. Podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych przez operatora serwisu ryterski.pl określone są na stronie Polityki prywatności. *
* - pola wymagane
Powrót