Lodowisko

AdobeStock_174434396

     Sezon zimowy w Ryterskim, również ma wiele do zaoferowania. Stacja narciarska pozwoli cieszyć się z jazdy na nartach, snowboardzie, tubingu i wielu innych. Natomiast lodowisko będzie idealnym tego dopełnieniem lub alternatywą na zimowe szaleństwa. 

     Z pewnością każdy podziwia łyżwiarstwo - bez względu czy to figurowe, hokej lub panczenistów. Każda choć podobna, bardzo się różni. Dlatego my również zastanówmy się nad doborem odpowiednich łyżew, by w pełni cieszyć się z jazdy na nich. Kolejny aspekt to bezpieczeństwo. Dla najmłodszych polecamy skorzystanie z “pingwinków” do nauki jazdy, natomiast starsi, z dozą ostrożności swoje początki powinni rozpocząć blisko band. Im bardziej jazda stanie się dla nas naturalna, tym bardziej się z niej cieszymy i ochoczo wybierajmy ją
w sezonie zimowym. Z pewnością właśnie dzięki temu lodowisku, wiele osób spędzi wspaniale czas z rodziną lub wesoło i aktywnie z paczką znajomych.  W roku 2018 odwiedziło nas już wiele osób, mam nadzieję, że zimą 2019 będzie Was jeszcze więcej.

     Zima oferuje mnóstwo atrakcji, wszystko zależy tylko od naszych chęci, a zdrowy ruch idealnie ogrzeje nas w te chłodne dni. Proponujemy również skorzystać z naszej Oberży pod Aniołami, która w sezonie zimowym serwuje mnóstwo pysznych dań.

Lodowisko

Któż nie lubi jazdy na łyżwach ?
Nawet jeśli sprawia nam trudność, każdy podziwia ten rodzaj dyscypliny. Jej piękno
i gracja oraz zimowa aura ma swój urok.
Dlatego pomimo chłodu na zewnątrz, gorąco zachęcamy do korzystania z naszego lodowiska w sezonie zimowym. Idealne dopełnienie lub alternatywa dla osób korzystających z naszej stacji narciarskiej. Warto pamiętać również o Oberży pod Aniołami, która ciepłymi napojami oraz posiłkami ogrzeje i wzmocni zmarzniętych.

_MG_9262

27544898_1585110944910867_320255524244657725_n