Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce letnią ofertę na rok 2018. W tym roku oferujemy Państwu oprócz znanej wszystkim Półkolonii, także 2 turnusy KOLONII letniej dla AKTYWNYCH!

Dzięki Państwu i zaufaniu, którym nas Państwo corocznie obdarzacie, jesteśmy w stanie stale się rozwijać i poszerzać naszą wakacyjną i zimową ofertę.
Jesteśmy pewni, że wspólnie stworzymy atmosferę, w której zrodzą się piękne i trwałe przyjaźnie, niezapomniane wakacyjne przygody!

 

Kolonie z nami to:

 • wspaniała i niezapomniana przygoda bez wysyłania dziecka na drugi koniec Polski,

 • nauka samodzielności i adaptacji w nowych warunkach,

 • atrakcyjne i niepowtarzalne programy poznawcze, sportowe, rekreacyjne,

 • dużo aktywności na świeżym powietrzu i zabaw integracyjnych z rówieśnikami,

 • kameralne grupy i zaangażowanie w prowadzenie zajęć.

   

TERMINY

I TURNUS: 01.07-13.07.2018 ( zakwaterowanie 01.07 (niedziela) między godziną 17.00 -19.00 w Ośrodku Rekreacyjnym Ryterski Raj, Rytro 302. Odbiór dziecka 13.07 (piątek)  między godziną 17 - 19).

II TURNUS: 15.07-27.07.2018 (zakwaterowanie 15.07 (niedziela) między godziną 17.00 -19.00 w Ośrodku Rekreacyjnym Ryterski Raj, Rytro 302. Odbiór dziecka 27.07 (piątek)  między godziną 17 - 19).

 

Dla kogo?

Dzieci i młodzież od 7 do 15 roku życia

 

Położenie

OŚRODEK REKREACYJNY RYTERSKI RAJ położony jest w malowniczej miejscowości Rytro w Popradzkim Parku Krajobrazowym na południu Polski przy granicy ze Słowacją.

Widok z okien ośrodka rozpościera się na Jastrzębską Górę, na której znajduje się stacja narciarska ”Ryterski Raj”. Rytro to jedno z najpiękniejszych miejsc na Sądecczyźnie przyjazne dla miłośników pieszych i rowerowych górskich wycieczek, sportów zimowych, a zwłaszcza dla tych, którzy szukają ciszy, spokoju i kontaktu z naturą.

To wymarzone na zorganizowanie aktywnego i bezpiecznego wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

  

Infrastruktura

Teren naszej bazy to Ośrodek Narciarski Ryterski Raj oraz Ośrodek Rekreacyjny Ryterski Raj, jest ogrodzony, monitorowany i dostępny tylko dla uczestników i kadry Półkolonii.

Ośrodek Rekreacyjny Ryterski Raj dysponuje odpowiednim zapleczem, dzięki któremu można organizować turnusy sportowe i przyjmować zorganizowane grupy dzieci i młodzieży przez cały rok. Posiadamy salę do bilardu, salę zabaw dla dzieci, stół do gry w ping-ponga. W pobliżu naszego ośrodka znajduje się basen, korty tenisowe, boisko sportowe oraz park linowy. Istnieje możlwość wynajęcia Hali Sportowej w Rytrze oraz zorganizowania białych i zielonych kuligów.

Idealne położenie naszego ośrodka, wśród ścieżek rowerowych i szlaków turystycznych daje duże możliwości do organizacji zajęć rekreacyjno-sportowych w terenie.

 

Wyżywienie

Śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek, kolacja, ogólnodostępne napoje. Na kolonii Ryterski Raj śniadanie i kolacja oferowane jest w formie szwedzkiego stołu. W trakcie 4 posiłków serwowane są smaczne i różnorodne potrawy, a także uzgodnione wcześniej z rodzicami/opiekunami indywidualne diety: dietę beznabiałową, bezglutenową oraz cukrzycową.

 

Zakwaterowanie

Ośrodek Rekreacyjny Ryterski Raj. Pokoje 2-osobowe, 3- osobowe z łazienką.

 

Zajęcia tematyczne

Atletyka terenowa ,jsiłownia, jazda na nartach latem, snowtubing, dmuchany zamek, tradycyjne gry zespołowe, pływanie, wycieczki górskie i autokarowe- to tylko część atrakcji, które czekają na uczestników kolonii RYTERSKI RAJ 2017!

Zajęcia realizowane są w ramach grup wiekowych.

 

Program obejmuje

 • Jazdę na nartach latem- szkolenia na SkiTrain i rotondo Eni-Lift. Nauka nowych ewolucji narciarskich oraz doskonalenie już nabytych.

 • Snow tubing- czyli dmuchane koła- wspaniała zabawa, moc adrenaliny i dużo radości.

 • Atletyka terenowa

  Zajęcia rekreacyjno sportowe z zakresu gier zespołowych 

  Park linowy- korzystamy z parku linowego "Ablandia- Rytro"

 • Zajęcia wodne – odbywają się na basenie "Perła Południa". Pod bacznym okiem instruktora, dzieci będą miały okazję poznać lub doskonalić podstawowe style pływackie.

 • Zajęcia artystyczne-malowanie róźnymi technikami,zajęcia w plenerze,zajęcia z użyciem gipsu i gliny, zajęcia z rękodzielnictwa, majsterkowanie.

 • Zajecia taneczne-elementy tańca nowoczesnego, gry i zabawy przy muzyce, układanie własnych choreografii

 • Wycieczka górska- rozpoznawanie śladów i zwyczajów leśnych zwierząt, tworzenie zielnika. Uzcestnicy dowiedzą się także o tym, jak poradzić sobie w lesie, w jaki sposób posługiwać się mapą i kompasem.

 • Wycieczka autokarowa

 • Zajecia kolonijne-Są to zabawy rekreacyjne, zabawy na dmuchanym zamku, gry planszowe, tenis stołowy, bilard, piłkarzyki, ping-pong.

 • Zajęcia wieczorne- gry terenowe, zabawy drużynowe, ogniska, konkursy, karaoke, dyskoteki.CENA: 1250 ZŁ

ZALICZKA: 450ZŁ

* Orgaznizator przewiduje zniżki dla rodzeństwa (- 50 zł na każde kolejne dziecko).

 

 

Cena obejmuje:

 • pełną realizację programu

 • sprzęt i materiały niezbędne do prowadzenia zajęć

 • zakwaterowanie w Ośrodku Rekreacyjnym Ryterski Raj w pokojach z węzłem sanitarnym

 • pełne wyżywienie ( śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacje, napoje)

 • całodobową opiekę wykwalifikowanej kadry,

 • zaplecze medyczne

 • ubezpiecznie każdego dziecka na czas trwania turnusu,

   

 

Warunki uczestnictwa

Rezerwacja terminu równoznaczna jest z wpłatą zaliczki w wysokości 450zł. Pozostałą kwotę należy wpłacić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczeciem planowanego turnusu.

 

Fundacja Żyj Aktywnie

ul. Królowej Jadwigi 34

33-300 Nowy Sącz

Nr konta: BANK BGŻ 33 203000451110000003049870

W tytule wpłaty prosimy wpisać: Imię i nazwisko dziecka, wybrany termin kolonii oraz numer kontaktowy.

Na 7 dni przed rozpoczęciem wybranego turnusu prosimy o wpłatę pozostałej części. 

 

W celu zapisania dziecka na Półkolonię uprzejmie prosimy o uzupełnienie karty kwalifikacyjnej i odesłanie na adres: biuro@akademia-narciarska.pl

 

 

KONTAKT

Stacja Narciarska RYTERSKI RAJ

Adres: Rytro 302, 33-343 Rytro

Telefon: 602 696 593

E-mail: biuro@akademia-narciarska.pl