Dla dzieci

OŚRODEK RYTERSKI OFERUJE LICZNE ATRACJE DLA DZIECI

 

POKÓJ ZABAWDla wszystkich naszych Gości w ramach pobytu udostępniamy pokój zabaw dla dzieci. Gry planszowe, pluszowe misie, puzzle, kolorowe klocki, kolorowanki oraz wiele innych zabawek czekają na Twoje dziecko. W pokoju znajduje się telewizor z możliwością podłączenia xboxa. Wspaniała zabawa dla całej rodziny gwarantowana. Pokój jest dostępny od godz. 7.00 do 22.00.

Eden SPAZapraszamy do skorzystania z oferty Eden SPA skierowanej do najmłodszych naszych Gości. Baśniowym księżniczkom proponujemy bajkowe malowanie paznokci. Wesołym urwisom kolorową kąpiel kapsule SPA. Dzieci pod opieką rodziców zapraszamy do bąbelkowej zabawy w jacuzzi.

STREFA MALUCHA od lipca 2019 r. dostępne będzie nowo wybudowane Centrum Sportu i Rekreacji. Nasi najmłodsi Gości będą mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanej strefy malucha. Bezpieczny plac zabaw, zjeżdżalnie, ścianka wspinaczkowa, korty tenisowe, rolkowisko, boisko wielofunkcyjne oraz wiele innych atrakcji.

GOSPODA ROGASIOWA. Nasze menu jest dostosowane do potrzeb najmłodszych smakoszy. Domowe zupy jak u babci, pierożki, chrupiące naleśniki z serem lub z dżemem. Wszytko aby zaspokoić głód małych brzuszków. Organizujemy przyjęcia okolicznościowe dla dzieci. Urodziny dziecka z animatorem, gry i zabawy na świeżym powietrzu, dużo aktywnej i bezpieczej zabawy z dala od zgiełku miasta. Zapraszamy do RYTERSKI