Gdzie zapisac dziecko w czasie wakacji ?

Nasza propozycja: Półkolonia letnia z Rogasiem sportowo – rekreacyjna dla dzieci w Rytrze

WAKACJE TUŻ.. TUŻ..

Już niebawem w szkołach zadzwoni ostatni dzwonek na przerwę i nasze dzieci rozpoczną upragnione wakacje. Dla dzieci to czas wolny od szkoły, codziennych obowiązków związanych z odrabianiem lekcji, czas beztroski i świetnej zabawy. A dla rodziców, zwłaszcza pracujących nie lada wyzwanie. Nie każdy rodzic może pozwolić sobie na dwa miesiące urlopu. Co w tym czasie zrobić z naszymi skarbami? Jak zapewnić dziecku odpowiednią opiekę w czasie wakacji? Jak sprawić żeby dziecko w czasie wakacji nie spędziło czasu przed komputerem, tabletem czy smart-fonem? Co wybrać i gdzie zapisać? Mamy propozycję dla dzieci i rodziców...

Półkolonia letnia w Rytrze

Akademia Narciarska od wielu lat organizuje półkolonie letnie oraz zimowe dla dzieci w Rytrze. Posiadamy duże doświadczenie, wykwalifikowaną kadrę oraz odpowiednie zaplecze. Program realizowany jest na terenie Ośrodka Rekreacyjnego RYTERSKI oraz na terenie Stacji Narciarskiej Ryterski Raj w Rytrze. Ryto jest jedną z piękniejszych miejscowości w Beskidzie Sądeckim. W czasie wakacji w Rytrze jest wyjątkowy mikroklimat. Nasza lokalizacja u podnóża bram Popradzkiego Parku Krajobrazowego sprawia, że półkolonia letnia w Rytrze jest idealnym miejscem dla dzieci i ich rodziców, którzy doceniają walory klimatyczne.

Świeże górskie powietrze, otaczające lasy bukowo - sosnowe to wymarzony klimat do uprawiania aktywności sportowej. Półkolonie letnie z Rogasiem mają charakter sportowo – rekreacyjny.

Półkolonia letnia z Rogasiem – jak wygląda organizacja?

Dzieci dowożone są z miejsca wyznaczonego do Rytra i z powrotem. Rozpoczynamy dzień aktywnie! Zajęcia ruchowe, gry i zabawy. Półkolonia letnia z Rogasiem w programie zawiera mnóstwo zajęć sportowo – rekreacyjnych. Park linowy, basen, piłka plażowa, badminton - w czasie wakacji twoje dziecko nie będzie się nudzić na Półkolonii z Rogasiem. Codziennie jest II śniadanie oraz obiad dwudaniowy z deserem. Menu jest dostosowane do potrzeb małych brzuszków. Serwujemy domowe posiłki. Największą popularnością cieszy się pomidorowa z makaronem oraz nugettsy w chrupiącej panierce. Zadbamy aby Twoje dziecko do domu wróciło najedzone i pełne wrażeń po aktywnie spędzonym dniu w Rytrze.

Półkolonia letnia z Rogasiem - co nas wyróżnia?

Jako jedyni na terenie organizujemy półkolonie sportowo – rekreacyjne z elementami nauki jazdy na nartach. Profesjonalny sprzęt treningowy taki jak enilift oraz skitrain pozwalają na naukę jazdy na nartach lub doskonalenie techniki jazdy przez cały rok. Zapisując dziecko na półkolonię w Rytrze, masz pewność, że Twoje dziecko będzie jeździć na nartach w czasie wakacji. To wyjątkowe doświadczenie na długo zostanie w pamięci naszych pół-kolonistów.

Do lipca tego roku zostanie otwarte Centrum Sportu i Rekreacji, które wzbogaci zaplecze sportowo – rekreacyjne naszego Ośrodka.

Już trwają zapisy na półkolonię sportowo – rekreacyjną z Rogasiem. Nie zwlekaj zapisz dziecko już dziś i zapewnij mu aktywny wypoczynek w Rytrze w czasie wakacji