Gdzie spędzić Święta Bożego Narodzenia z rodziną? Jakie góry wybrać na pobyt świąteczny? Jak spędzić Boże Narodzenie 2019?

Szukasz wyjątkowego miejsca w górach na spędzenie Świat Bożego Narodzenia, miejsca w którym spędzisz czas z rodziną, a przy okazji pojeździsz na nartach lub na lodowisku i skorzystasz z zabiegów SPA & Wellnes?

Wiele pytań. My znamy odpowiedź: RYTERSKI. To miejsce gdzie połączysz rodzinny wypoczynek, tradycję Bożego narodzenia z aktywnym białym szaleństwem na stoku i relaksem w SPA. Przedstawiamy kilka możliwości pobytu podczas Świąt.

 

Boże Narodzenie 2019

 

Obecnie wiele rodzin decyduje się na wyjazd i spędzenie Bożego Narodzenia poza domem. Dzisiejsze tempo życia, powoduje, że mamy coraz mniej czasu na przygotowanie tradycyjnych potraw wigilijnych. Szukamy hoteli przy wyciągu narciarskim, z dobrym regionalnym jedzeniem, z atrakcjami dla dzieci. Miło jeśli w Hotelu lub Ośrodku jest SPA i możemy skorzystać z zabiegów na ciało, masaży, sauny czy jacuzzi.

 

Rodzinne święta

Każdy z nas ma wspomnienia z dzieciństwa z przeżytych świąt Bożego narodzenia. Smak makowca, pierniczków podjadanych z udekorowanej choinki. Wspólne ubieranie drzewka Bożonarodzeniowego. Pieczenie ciast z Babcią. Dzisiaj takie atrakcje organizują hotele czy ośrodki podczas pobytu rodzin w pakiecie Bożonarodzeniowym. Jadąc na święta nie musisz się martwic ze twoje dziecko będzie się nudzić. Atrakcyjne animacje dla dzieci to podstawa oferty na Boże Narodzenie 2020 w każdym rodzinnym Hotelu.

 

Święta Bożego Narodzenia 2019 NA nartach!

Dlaczego nie połączyć tradycyjnych świąt Bożenarodzeniowych z aktywnie spędzonym czasem na stoku czy lodowisku. Okres zimowy to czas kiedy można skorzystać z białego szaleństwa. Dobrze jest wynająć noclegi w górach w hotelu z bezpośrednim wyjściem na stok. Zobacz jak cudownie jest w pantofelkach wejść do narciarni założyć ciepłe buty narciarskie i ruszyć na stok. Droga powrotna jest równie przyjemna. Zmęczony po jeździe na nartach wracasz do ciepłej narciarni, zakładasz pantofle i wracasz do ciepłego pokoju lub wybierasz się do regionalnej gospody na kubek gorącego grzańca lub aromatycznej czekolady. Wybieraj hotele z wyciągiem narciarskim. Dzięki temu unikniesz kolejek i tłoku na parkingu.

 

Boże Narodzenie w hotelu z ofertą SPA

To rozwiązanie dla zapracowanych. Czas świat wykorzystaj na relaks i odnowę biologiczną w centrum SPA & wellness. Korzystaj z masaży, zabiegów na ciało, zabiegów na twarz. Wiele hoteli ze SPA lub Ośrodków wypoczynkowych posiada dedykowana ofertę zabiegów na okres Bożego Narodzenia. Zabiegi z cynamonem , czekoladą czy imbirem jeszcze bardziej podkreślą wyjątkowa atmosferę świąt.

 

Nieważne jaką opcję wybierzesz. Ważne aby wspomnienia świąt Bożego Narodzenia zostały z Taba na zawsze. Ciesz się chwilami w Beskidzie Sądeckim.