Boisko wielofunkcyjne

 

 

CSiR

Fot.1 Mapa CSiR

 

 


Całe podłoże wykonane jest
z sztucznej trawy w kolorze zielonym, natomiast korty - kolor ceglasty wraz z białymi liniami.

 

 

 

 

Każdy doskonale wie, jak wiele korzyści dla naszego zdrowia ma ruch. W dodatku, gdy odbywa się na świeżym górskim powietrzu Beskidu Sądeckiego, to
z pewnością otrzymujemy gotową receptę na zdrowie i radość.

 Środkowa część Fot.1 ilustruje boisko wielofunkcyjne, gdzie widoczne są dwa korty tenisowe. Wymiar całkowity to 45m x 32m.
Natomiast wymiar kortu wynosi 23,77m x 10,97m. Co daje łączną powierzchnię aż 1360m2.

 

 

AdobeStock_166257070Fot. 2 Kort Tenisowy

 

 

 

 

 


Jednak samo miejsce to nie wszystko. Cała reszta zależy tylko i wyłącznie od Was. Zatem nie zwlekaj i spędź aktywne wakacje razem z nami!

Boisko Wielofunkcyjne

     Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że już od okresu wakacyjnego, będziemy mogli udostępnić dla Państwa boisko wielofunkcyjne.
Z pewnością będzie to jeden z najczęściej uczęszczanych punktów CSiR. Wszechstronność tej strefy pozwalać będzie zarówno na grę jak i trening tenisa ziemnego, co z pewnością spodoba się nie tylko gościom RYTERSKIEGO.

     Wielozadaniowość boiska pozwoli na dostosowanie się, do szerokiego grona użytkowników. Można będzie na nim organizować różne gry oraz zabawy ruchowe dla dzieci, jak również profesjonalne treningi młodzieży i osób dorosłych. Na jego terenie, będą znajdowały się dwie bramki o wymiarach 3m x 2m wraz z liniami wyznaczającymi pole gry, umożliwiając w ten sposób grę w piłkę nożną lub piłkę ręczną. To oczywiście tylko przykłady tego, co oferować będzie ta strefa. Ponadto nawierzchnia o odpowiedniej twardości oraz świeże powietrze z pewnością zachwycą nie jednego użytkownika.

 

 

AdobeStock_193128467