Baseny

 

basen Perła

 

kąpielisko Radwanów

 

 

 

 

kąpielisko Muszyna

Baseny

   

 Tuż obok Ośrodka znajduje się kryta pływalnia. Jej długość wynosi 25 m oraz liczy 5 torów. W najpłytszym miejscu liczy 120cm. Idealne miejsce dla osób, które chcą rekreacyjnie zadbać o swój organizm. Również zorganizowane grupy, będą mogły przeprowadzać trening. Warto pamiętać, że woda ma ogromny wpływ dla naszego organizmu. Podczas takiego wysiłku pracują nasze mięśnie, natomiast stawy są odciążone. Kształtuje się prawidłowa sylwetka naszego ciała, a co najważniejsze rozluźnia i odpręża się nasz układ nerwowy. Dodatkowym atutem tego miejsca, są organizowane zajęcia z Aqua Aerobiku idealne dla każdego, niemalże w każdym wieku.

 

 

 

Kąpielisko Radwanów

 

     Kąpielisko znajduje się w niedalekiej odległości od Rytra, w kierunku Piwnicznej Zdrój. Składa się z części zamkniętej
i atrakcji na świeżym powietrzu. Pływalnia pod dachem o głębokości do 150cm liczy trzy tory pływackie. Zewnętrzna część posiada trzy niecki o głębokości w przedziale 120cm do 180cm. Dodatkowymi atrakcjami są zjeżdżalnie oraz masaże podwodne. Na zgłodniałych czeka punkt gastronomiczny. Na terenie obiektu mamy do dyspozycji również wannę z hydromasażem i saunę.
W sezonie zimowym, na terenie kąpieliska skorzystać możemy z lodowiska.

 

  

 

KĄPIELISKO ZAPOPRADZIE MUSZYNA

 

     Baseny na Zapopradziu w Muszynie są idealnym miejscem dla dzieci
i dorosłych w upalne dni. Na terenie kąpieliska mamy do dyspozycji basen rekreacyjny 135cm głębokości z dwoma torami pływackimi oraz 4 jacuzzi wypełnione wodą leczniczą, brodzik z małą zjeżdżalnią oraz fontanną. Temperatura wody wynosi 28 stopni C, a jacuzzi 33 stopnie C. Basen rekreacyjny wyposażony jest w parasol wodny, masaże ścienne, kaskady wodne, grota sztucznej fali, gejzer denny oraz wyspa. Jak sami widzicie, mnóstwo atrakcji, które sprawią wiele radości oraz dobra dla naszego ciała i umysłu. Inne atrakcje jak brodzik dla dzieci o głębokości 10 – 35cm oraz 10m zjeżdżalnia, również są dostępne na terenie kompleksu.