Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym jak zapach nieświadomie wpływa na Nasz nastrój i samopoczucie?

Instynktownie wybieramy zapachy, dzięki którym w danej chwili Nasz organizm potrzebuje zredukować stres, czy dostarczyć dawki pozytywnej energii.

W Naszym Ośrodku do zapachu przywiązujemy szczególną wagę . Z należytą perfekcją przygotowujemy mieszanki olejków eterycznych dostosowanych na potrzeby każdego klienta, które sprawią, że nie tylko ciało, ale i dusza będzie dopieszczona na najwyższym poziomie.

Strefa SPA, centra odnowy biologicznej oraz gabinet kosmetyczny, to miejsce relaksu oraz szczególnych doznań. Zapach w tym miejscu jest niezastąpionym elementem wszystkich zabiegów kosmetycznych oraz seansów w saunie parowej i suchej.

Zachęcamy do skorzystania zabiegów w strefie SPA.

Polecamy szczególnie aromaterapeutyczną kąpiel w kapsule SPA – która pozwala odprężyć Nasze ciało oraz zredukować stres.

Masaż z wykorzystaniem olejków eterycznych szczególnie potęguje Nasze doznania . Podczas relaksującego zabiegu nie tylko poprawimy elastyczność i nawilżenie naszej skóry, ale również witalność Naszego organizmu spowodowaną przedostaniem się olejków do Naszego krwioobiegu .

Seanse w saunie wykorzystujemy również do zabiegów aromaterapii. Sesja w saunie daje szczególne odprężenie . W trakcie terapii olejki wchłaniane są przez skórę oraz za pomocą dróg oddechowych , co potęguję skalę doznań.