Święta Wielkanocne 2019

Święta Wielkanocne to wyjątkowy czas radości, przepełniony zapachem świeżo upieczonych bab i mazurków. 

Wielkanoc w górach

 Ośrodek RYTERSKI zaprasza na wielkanocną zabawę dla całej rodziny. Malowanie pisanek, dzielenie się jajkiem, dekorowanie koszyka ze święconką. Spędź ten wyjątkowy czas przebywania razem w otoczeniu przyrody, górskich szlaków w tradycyjnym wielkanocnym klimacie. Wybierz pobyt w Ośrodku RYTERSKI. Baw się z całą rodziną!

 

Pobyt Wielkanocny obejmuje:

 • min 3 noclegi w terminie od 19.04.2019 do 23.04.2019 w pokojach z widokiem na góry
 • Śniadania smaczne i urozmaicone zwłaszcza tradycyjne śniadanie Wielkanocne. Rozsmakuj się w aromatycznych potrawach z naszego terenu mało znanej święconce na serwatce lub króliku po rytersku. Góralskie sery, świeżutkie jajka, chrupiący chlep prosto z pieca, pyszne pieczenie i pasztety oraz kiełbasa jałowcowa. 
 • Obiadokolacje  serwowane w klimatycznej Gospodzie Rogasiowej. Niech Cię poniesie zapach wielkanocnego żurku z wiejską kiełbasą i jajeczkiem od kurek zielononóżek. Szefowa kuchni przygotuje świąteczne, tradycyjne potrawy; rosół z domowym makaronem, aromatyczna kaczka w miodzie, udziec jagnięcy z rozmarynem, 
 • Kącik świątecznych słodkości. Rozsmakuj się w tradycyjnych mazurkach, świątecznych babach wielkanocnych, makowcach z bakaliami.
 • Palenie tradycyjnego ogniska JUDASZA. W Ryterskim nie zabraknie tradycyjnych zwyczajów wielkanocnych. Zapraszamy na współne rodzinne biesiadowanie przy ognisku 
 • Warsztaty dekorowania pisanek dla dzieci. Dla najmłodszych przygotowaliśmy animacje wielkanocne. 
 • Rodzinna zabawa wielkanocna. Szukanie czekoladowych pisanek na wiosennej łące pełnej tulipanów i żąkili. Dla najlepszych gwarantujemy atrakcyjne nagrody.
 • Świąteczny RELAX - dla osób dorosłych w pakiecie VOUCHER EDEN SPA na kwotę 100 zł. Skorzystaj z wiosennych zabiegów, oczyść ciało morskim detoksem.

 

Wartość pakietu od 173 zł/doba os dorosła (w zalezności od pokoju)

 

 ZAREZERWUJ 18 414 35 00

W cenie pobytu dla naszych Gości gwarantujemy bezpłatny dostęp do pokoju zabaw dla dzieci, sali bilardowej, tenisa stołowego, kijów trekingowych, dużego parkingu oraz WIFI.

Chcesz aby święta Wielkanocne były jeszcze bardziej radosne? Umil swój czas i korzystaj z naszej oferty dodatkowej:

 • Przejazd bryczką ze święconką do pobliskiego Kościoła (min 10 osób)
 • Wiosenna wędówka z przewodnikiem. Bądź blisko natury, poczuj zapach wiosny i powiew górskiego wiatru. Naładuj akumulatory w naszym czystym i zdrowym klimacie
 • Dodatkowej oferty Eden SPA - skorzystaj na wiosnę z zabiegów detoksykujących, odzyskaj harmonię duszy i ciała.

 

Przepis na udane święta to szczypta radości, garść dobrej zabawy, a do smaku tradycyjne potrawy wielkanocne w towarzystwie najbliższych. To wszystko znajdziesz w RYTERSKIM. Zapraszamy!

 

Oferta limitowana. Ośrodek zastrzega sobie prawo do zmiany programu pakietu.

Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu Ośrodka.

Powyżej jednego noclegu naliczana jest opłata miejscowa w wysokości 1,70 zł za dzień od dzieci i dorosłych.