1. Miejscowości
    Z przyjemnością pochwalimy się listą Miejscowości oraz ich kluczowych punktów, które powinien odwiedzić każdy gość RYTERSKIEGO.

    1. Stary Sącz – jedno z najstarszych miast w Polsce. Średniowieczna zabudowa, muzeum regionalne, klasztor Klarysek założony przez księżną Kingę oraz Ołtarz Papieski, gdzie Jan Paweł II swoją wizytę odbył 16.06.1999. Bardzo urokliwe miejsce, które zachwyci niejednego. Z pewnością spędzą tam Państwo wiele miłych chwil, które warto uwiecznić w swoim albumie zdjęć

    2. Kierując się dalej w stronę Krakowa, natrafią Państwo na Nowy Sącz. Tam również czeka mnóstwo atrakcji, a kluczową z nich jest Miasteczko Galicyjskie wraz z Sądeckim Parkiem Etnograficznym. Niesamowita zabudowa dawnych Sądeckich Górali, Lachów czy też Łemków Nadpopradzkich przeniosą Was w zupełnie inny wymiar czasu. Warto spojrzeć przyszłość przez pryzmat przeszłości, by docenić to co nas otacza.

    3. Muszyna jak i Krynica Zdrój, są miejscami bogatymi w liczne rodzaje wód mineralnych, które możemy znaleźć nie tylko w Pijalni Głównej, ale i w licznych punktach rozsianych po całym ich terenie. Ponadto posiadają liczne miejsca konieczne do zobaczenia, takie jak “Baszta”, deptak w Krynicy, Jaworzyna Krynica i Góra Parkowa.